قوانین عضویت ویدیوبوم

پلتفرم ویدیویی "ویدیوبوم" با ارائه ی بستری مناسب برای تبلیغات آنلاین در فضای وب برآن است که تعاملی مفید با فعالان این حوزه در این زمینه ایجاد کند، لذا برای همکاری سازنده در این بستر نیاز است که مجموعه قوانین زیر  را مطالعه کرده و به آن پایبند باشیم.

  1. هر استفاده کننده از خدمات ویدیوبوم پنلی دریافت می کند که در آن اطلاعات کامل درباره جزییات کمپین، آمار ویدیو های پخش شده، صورت حساب مالی و دیگر اطلاعات مرتبط با کمپین در پنل اختصاصی کاربر وجود دارد.
  2. ویدیوبوم حقوق مالکیت معنوی ذینفعان را به رسمیت می شناسد و تلاش می کند تا این موضوع را به طور رسمی مورد استعلام قرار دهد.
  3. آگهی دهندگان موظف هستند آگهی خود را براساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران تدوین و منتشر کنند و درج محتواهای مخالف و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران، شرع و عفت عمومی و همچنین خدشه دار کردن حریم اشخاص ممنوع می باشد.
  4. ویدیوبوم مجاز است با توجه به اهداف کمپین و به منظور بهینه کردن رسانه‌ی کمپین تعریف شده، کمپین های تعریف شده را ویرایش کند و این موضوع را به اطلاع صاحب حساب کابری برساند.
  5. ویدیوبوم این حق را خواهد داشت تا با توجه به چارچوب و هدفی که در این متن رعایت شده است قوانین عضویت را مورد بازبینی و اصلاح قرار دهد.